Portal internetowy wg własnego pomysłu

Koniec z nieprzewidzianymi kosztami.

Realizacja portalu internetowego czy dowolnego oprogramowania informatycznego jest dość kosztowną usługą. Na pewno zdajesz sobie z tego sprawę, ale jednocześnie nie wiesz, czy budżet, którym dysponujesz, pozwoli Ci na skorzystanie z najlepszych dostępnych rozwiązań. Dlatego oferujemy Ci usługę szczegółowego wyceniania portalu internetowego, dzięki czemu zyskasz kompletną wiedzę na temat faktycznych kosztów realizacji usługi.

Na czym to polega?

Masz pomysł na jakieś rozwiązanie informatyczne, które ma usprawnić funkcjonowanie Twojego biznesu lub dać Ci narzędzie do osiągania dodatkowych przychodów. Aby dowiedzieć się, ile musisz w to zainwestować, korzystasz z naszej usługi wyceniania projektów informatycznych.

Wyceny dokonujemy na podstawie wcześniej przygotowanej dokumentacji tworzenia oprogramowania lub też po analizie wskazanego przykładu. Wycenimy dla Ciebie dowolny projekt, w tym:

 • Portal internetowy,
 • Sklep internetowy,
 • System ERP/CRM
 • Oprogramowanie firmowe,
 • System CMS i inne.

Zakup wyceny portalu to mądra inwestycja

Nikt nie lubi, gdy zaskakują go nieprzewidziane koszty. W przypadku realizacji portalu internetowego „na oko” jest to po prostu nieuniknione. Każdy projekt jest inny, dlatego na etapie jego tworzenia mogą się pojawić różne problemy czy dodatkowe wyzwania. Nie chciałbyś chyba doprowadzić do sytuacji, w której końcowa cena usługi znacznie wykroczy poza wcześniej ustalony budżet, prawda?

Przygotowana przez nas wycena jest szczegółowa, uwzględnia wszelkie funkcjonalności zgłoszone przez Klienta wraz z czasem, jaki jest potrzebny na ich wdrożenie. Dodatkowo pamiętaj, że wycena to pierwszy, bardzo ważny etap rozpoznania potrzeb Twojego biznesu. Możemy więc podpowiedzieć Ci pewne rozwiązania, które w przyszłości i tak musiałyby zostać wprowadzone.

Dlaczego warto zlecić wycenę właśnie nam?

To proste: ponieważ jesteśmy ekspertami od projektowania portali internetowych, dlatego doskonale wiemy, z jakimi kosztami wiąże się realizacja poszczególnych usług. Nie zgadujemy, nie zaglądamy do cenników konkurencji, nie musimy się doszkalać. Gwarantujemy zatem, że stworzona przez nas wycena będzie rzetelna, a Ty nie będziesz musiał czekać na nią tygodniami.

Ile kosztuje wycena portalu internetowego?

Oferujemy dwa modele realizacji usługi:

Wycena na podstawie dokumentacji projektu (dokładna wycena)

 • Cena od 300 złotych netto,
 • W cenie 5 godzin pracy analityka,
 • Końcowy koszt usługi zależy od objętości i złożoności dokumentacji technicznej projektu.

Wycena na podstawie przedstawionego przykładu (orientacyjna wycena)

 • Jeśli masz na oku jakieś rozwiązanie, które w 100% spełnia Twoje potrzeby, to możemy wycenić realizację podobnego projektu,
 • Cena od 400 złotych netto,
 • W cenie 5 godzin pracy analityka,
 • Końcowy koszt usługi jest uzależniony od stopnia skomplikowania przykładowego rozwiązania,
 • Na etapie zapoznawania się z projektem analityk może przygotować wstępną dokumentację techniczną realizacji podobnego rozwiązania.

Nie ryzykuj. Zleć nam wykonanie wyceny Twojego portalu internetowego. W tworzeniu budżetu trzeba opierać się na faktach, a nie domysłach.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.